Şifa Oto Kurtarıcı

Şifa Oto Çekici olarak herhangi bir sebeple yolda kaldığınızda bu zor durumda sizin yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız. Sizin rahatınız için çalışıyoruz. Yılın her mevsiminde, yaz kış son derece ekonomik fiyat politikamızla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla araçlarınızı bulunduğu noktadan alıp varış noktasına sorunsuz olarak teslim etmekteyiz...

Şifa Oto Kurtarıcı ve Yol Yardım Hizmeti, acil oto kurtarıcı ve oto çekici olarak profesyonel çekici hizmeti, anında müdahale ile profesyonel müdahale ekibi ve kadrosu ile oto çekici hizmeti. İstanbul Şifa ve çevresinde oto kurtarma ve çekici hizmeti. Acil Oto Kurtarıcı ve Acil Oto Çekici Hizmeti ile yerinde müdahale yaparak aracınıza herhangi bir zarar gelmeden oto kurtarma hizmeti. Akü takviyesi ile araçlarınızı çalıştırma hizmeti. 7 Gün 24 Saat eksiksiz üstün performans, son model araçlarımız ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimizle sektörde öncülüğümüzü korumaya devam ediyoruz. Karayolu üzerinde, yan yollarda, bağlantı yollarında, cadde ve sokaklarda, köprü ve viyadüklerde başınıza gelebilecek teknik arıza veya trafik kazalarında dört mevsim boyunca yazında kışında gecesinde gündüzünde günün her saatinde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Şifa Oto Kurtarıcı olarak bizi aramanız halinde çok kısa sürede sizi bekletmeden olay yerine ulaşıyoruz. Probleminizi bulunduğu yerde halledilmesi mümkün olan bir problemse orada müdahale ederek, değilse; aracınızı bulunduğu yerden isteğinize göre servise, oto sanayine, garaja, parka emniyetli bir şekilde ulaştırır. Böylece aracınızın yolda kalmasından dolayı sıkıntınız hem en kısa sürede giderilmiş olur hem de kısa sürede müdahale edilmesinden dolayı yol trafiğe açılarak daha güvenli bir trafik akışı sağlanmış olur.